Wizjer

Wizjer - Magdalena Witkiewicz

W "Wizjerze" poznajemy Laurę, pracownicę serwisu randkowego "MoreThanHeart", która zajmuje się analizą działania serwisu. Pewnego dnia Laura zaczyna odkrywać rzeczy, które mogą odmienić jej życie. Do tego wszystkiego dochodzą tajemnicze samobójstwa wśród pracowników MoreThanHeart...

 

"Wizjer" to thriller z elementami powieści obyczajowej. Może nie jest rewelacyjny ale czyta się go bardzo szybko i z zainteresowaniem. Natomiast tematyka, jakiej podjęła się Autorka daje w trakcie lektury wiele do myślenia. Tym bardziej, kiedy do czytelnika zaczyna docierać fakt, że to o czym czyta nie jest tak do końca wyjęte z powieści science-fiction; że to są rzeczy, które jeśli już nie mają miejsca, to są bardzo możliwe do zrealizowania. To sprawia, że książka jeszcze bardziej przykuwa naszą uwagę, wywołując lekki dreszcz i niepokój.

 

Mamy tajemnice, sytuacje wymagające wyjaśnień, których rozwiązania podejmie się główna bohaterka książki. Czy jej się to uda? Warto się o tym dowiedzieć z lektury "Wizjera".

 

Opinia opublikowana na moim blogu:
https://literackiepodrozebooki.blogspot.com/2021/11/wizjer.html